Камера Rubena 18 x 1,25 – 1,75 (32/47 – 355) AV35 Classic (0,9 мм)
Артикул: 5-10340100
Камера Rubena 18 x 1,25-1,75 (32/47-355) AV35 Classic – це надійний варіант для власників дитячих та підліткових велосипедів. Вона підходить для велосипедних коліс із діаметром обода 18 дюймів, а розміри та універсальний ніпель 35 мм (AV) дозволяють монтувати цей товар із більшістю сучасних покришок. Завдяки товщині стінки 0,9 мм камера від Rubena демонструє стійкість до проколів і дарує спокій під час кожної поїздки.
Вироблена з якісної резини, ця камера чудово підходить для тривалих прогулянок містом чи активного відпочинку на природі. Гумова суміш забезпечує еластичність і водночас стійкість до стирання. Встановлюючи цю камеру, ви отримуєте плавний хід на різних типах доріг, впевнено долаєте бордюри й навіть легке бездоріжжя. Наявність класичної конструкції дозволяє швидко змонтувати камеру самостійно – вся процедура займе мінімум зусиль та часу.
Класичний чорний колір Rubena AV35 добре гармонує з будь-якими ободами. Її непомітний стильний вигляд підходить як для стандартних, так і для сучасних моделей велосипедів. Камеру легко адаптувати під будь-які потреби, оскільки вона поєднує низьку вагу та достатню міцність.
Багато велосипедистів відзначають стабільність тиску повітря протягом тривалого часу. Це збільшує комфорт їзди і зменшує ризик непередбачуваних поломок у дорозі. Крім цього, камера Rubena забезпечує хорошу зчеплення із покришкою, завдяки чому навіть новачки просто справляться з її встановленням.
Зробіть свій вибір на користь якості – замовляйте камеру Rubena 18 x 1,25-1,75 (32/47-355) AV35 Classic з доставкою по Україні в інтернет-магазині VeloBucha. Гарантована оригінальність і приваблива ціна. Не зволікайте — забезпечте своєму велосипеду впевненість у кожній поїздці!
Переваги: Камера Rubena 18 x 1,25-1,75 (32/47-355) AV35 Classic
Камера від Rubena відзначається надійністю навіть за інтенсивної експлуатації. Вона довговічна, легко витримує декілька циклів надування, відрізняється стійкістю до проколів і витримує перепади температур. Якісний ніпель дозволяє зручно регулювати тиск та виключає підсмоктування повітря. Стандартна товщина 0,9 мм оптимально підходить для щоденного використання, а класична форма забезпечує простий монтаж. Якщо вам потрібна камера для велосипеда, що слугуватиме довго — це ідеальне рішення для сучасного велолюбителя.| Характеристики | |
| Тип ніпелю | Автомобільний (Auto/Schrader – AV/SV) |
| --- | 1.25-1.75" |
| Діаметр колеса | 18" |
| Длина | 35 мм |
Теги: Колісні запчастини, Камери, Rubena
