Жіночі велосипеди


Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Жіночі велосипеди

Жіночі велосипеди. У кожного виробника обов'язково є лінійка велосипедів створених спеціально для жінок. Деякі відомі виробники, як Giant, створили спеціальну лінійку жіночих велосипедів і випускають їх під окремим брендом. У чому особливість жіночих байків? Типи жіночих велосипедів не відрізняються від чоловічих, тому кожна дівчина може вибрати велосипед за своїм запитом. Буде це міський велосипед або гірський байк - все залежить тільки від Вас.

Основна відмінність жіночих велосипедів полягає в конструкції байка, і це пов'язано з анатомічною будовою жіночого тіла. І це враховується при конструюванні велосипеда для жінок. Основні відмінності:

  • Геометрія рами. Зріст жінки в середньому нижче чоловічого на 7-10 см. Довжина корпусу і рук у жінок менше ніж у чоловіків, тому рами у жіночих велосипедів мають свій розмір. Рама на жіночих велосипедах робиться з заниженою і укороченою трубою. Тому жіночі велосипеди мають раму «скошений трикутник» з двох труб.
  • Кермо. Плечі у жінок вже, ніж у чоловіків, це враховується при конструкції керма. Кермо на жіночих велосипедах з вузькими тонкими ручками. Саме кермо розміщене вище. Завдяки такій конструкції є можливість їздити комфортно, з рівною спиною.
  • Сідло. На жіночі велосипеди встановлюється більш коротке і широке сідло, враховується конструкція жіночого таза.
  • Додаткові аксесуари. Часто в комплекті йдуть додаткові аксесуари. Сідло, багажник, насос, кошики. Це залежить від типу обраного велосипеда.
  • Дизайн. Кожен виробник створює унікальні дизайни. Відслідковуються популярні тенденції кольору. І щороку йде оновлення дизайну і кольорів.

На сьогоднішній день всі відомі бренди надають величезний вибір велосипедів для жінок. Це і Author, Specialized, Giant Liv, Marin, Trek. У магазинах «Велобуча» можна підібрати собі жіночий велосипед на будь-який бюджет і для будь-яких цілей. Гірський, міський, шосейний, гібридний - всі ці типи велосипедів є в нашому асортименті. Також на першому місці для жінок залишається зовнішній вигляд і дрібні деталі. У нас завжди можна підібрати велосипедний одяг, рукавиці, шлеми, рюкзаки, пляшечки, які ідеально підійдуть для вашого жіночого велосипеда і обов'язково доповнять Ваш образ і образ Вашого велобайка.